Image link
Image link
Image link
Image link

1997 yılında un ve unlu mamuller sektörüne hizmet vermek üzere kurulan, öncelikle un ve ekmek geliştirici üretimi ve satışı ile yola başlayan Polen Gıda; kaliteye ve inovasyona verdiği değer, sürekli gelişen ekibi, araştırmacı ruhu, çözüm odaklı ve yenilikçi anlayışı ile kısa sürede sektördeki uluslararası firmalar arasına girmiştir.

Un geliştirici sektöründe Türkiye’nin lider firması olan Polen Gıda, ürün portföyüne zaman içerisinde ekmekçilik alanının yanı sıra, pastacılık, çikolata ve endüstriyel sos alanlarında da başarıyla dahil etmiştir. Yüksek üretim kapasitesi ve un & pastacılık sektöründeki tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek donanımlı altyapısıyla, İstanbul Esenyurt, Çorlu Avrupa Serbest Bölge ve Çorlu Türkgücü’nde bulunan üretim tesisleri ile toplam 32.000m²’lik alanda faaliyet göstermektedir.

Yurtiçi pazarda yaygın bir müşteri ağına sahip olan Polen Gıda, 60’ı aşkın ülkeye yaptığı ihracat ile global anlamda da yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Polen Gıda, donanımlı çalışan gücü ve sürekli geliştirdiği teknik alt yapısı ile müşterilerine sunduğu desteğin yanında, Ar-Ge ve İnovasyon merkezinde düzenlediği seminerler, eğitim ve uygulama çalışmaları ile bilgi birikimini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Misyonumuz
Misyonumuz
Vizyonumuz
Vizyonumuz